Cykl spotkań ukraińskich z Olgą Makarenko w BD12

Za nami cykl czterech spotkań ukraińskich prowadzonych przez Olgę Makarenko w ramach projektu „Wielokulturowo – bo taki jest Świat – poznaję i akceptuję”.

Spotkania przyciągnęły do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 lokalną społeczność ukraińską, która mogła wysłuchać wielu ciekawych książek czytanych przez panią Olgę w języku ukraińskim. Po tej części przychodził czas na wspólne rozmowy i dzielenie się wrażeniami, a kulminacyjnym momentem był warsztat plastyczny, podczas którego dzieci przenosiły na papier swoje odczucia związane z książką.

Spotkania odbywały się raz w miesiącu 30.09, 28.10, 18.11 i 2.12 2022 r. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólne działania.

Projekt „Wielokulturowo – bo taki jest Świat – poznaję i akceptuję” finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.