Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek (3. edycja)


Książka „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek” jest efektem przeprowadzonych na przełomie marca i kwietnia 2017 roku warsztatów literackich w konwencji „bawimy się słowem” dla uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych. Podczas warsztatów dzieci wspólnie stworzyły 24 bajki, które następnie zilustrowały. Bajki wraz z ilustracjami zostały wydane nakładem Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

okładka książki Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek; na okładce kolorowe bloki mieszkalne idrzewo, samochód z napisem cukiernia i inne samochody

Sprawdź w katalogu online dostępność książki pt. „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek” (3. edycja).

Pobierz książkę pt. „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek” (3. edycja)

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!