„Męskie czytanie” w W64


W dniach 20–21.06. 2024 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 miała miejsce impreza okolicznościowa „Męskie czytanie”. Akcja rozpoczęła się podczas pikniku „Otwarty Pasaż Kultury” i odbyła się z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. W ofercie znalazły się półki z książkami do wypożyczenia dla mężczyzn oraz shake literacki z motywującymi sentencjami. Ponadto Panowie mogli poczęstować się zakładkami do książek i przypinkami.

W trakcie pikniku można było również sprawdzić swoją wiedzę, biorąc udział w quizie „Świat książek i bibliotek”. Obejmował on informacje z zakresu historii książki oraz polskiej literatury pięknej przełomu XIX i XX wieku.

Dziękujemy za odwiedziny. Wszystkim Ojcom życzymy wszystkiego najlepszego z racji ich święta.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.