Zapisz się do biblioteki przez login.gov.pl

Zdalny zapis do Biblioteki Publicznej na Targówku? Tak – z systemem bibliotecznym Sowa to jest możliwe o każdej porze dnia i nocy!

Nie trzeba przychodzić do biblioteki, żeby utworzyć konto. Wystarczy skorzystać z szybkiej i bezpiecznej, powszechnie znanej e-usługi wykorzystującej Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej login.gov.pl . Dzięki niej utworzycie konto biblioteczne i od razu będziecie mogli z niego korzystać, żeby np. zamówić książki poprzez katalog online.

Odbiór książek – tylko osobiście w bibliotece 😉 Bibliotekarze i bibliotekarki z radością powitają nowych czytelników, służąc wszelką pomocą.

Zapisz się do biblioteki przez login.gov.pl

logotyp login.gov.pl

Uprzejmie informujemy, że 26 kwietnia (piątek) z powodu awarii Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 49 (ul. Księcia Ziemowita 16) będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.