Zapisz się do biblioteki przez login.gov.pl

Zdalny zapis do Biblioteki Publicznej na Targówku? Tak – z systemem bibliotecznym Sowa to jest możliwe o każdej porze dnia i nocy!

Nie trzeba przychodzić do biblioteki, żeby utworzyć konto. Wystarczy skorzystać z szybkiej i bezpiecznej, powszechnie znanej e-usługi wykorzystującej Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej login.gov.pl . Dzięki niej utworzycie konto biblioteczne i od razu będziecie mogli z niego korzystać, żeby np. zamówić książki poprzez katalog online.

Odbiór książek – tylko osobiście w bibliotece 😉 Bibliotekarze i bibliotekarki z radością powitają nowych czytelników, służąc wszelką pomocą.

Zapisz się do biblioteki przez login.gov.pl

logotyp login.gov.pl

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.