„Wesołego Alleluja!” – quiz wielkanocny w W64

W dniach 3–7.04. 2023 r. Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 przygotowała dla czytelników quiz wiedzy „Wesołego Alleluja – co wiesz o Wielkanocy”. To kolejny konkurs zorganizowany przez placówkę, tym razem ze znajomości zwyczajów i tradycji wielkanocnych w różnych regionach Polski. Za udzielenie prawidłowych odpowiedzi na wylosowane pytania osoby uczestniczące w grze otrzymywały nagrody książkowe.

Wszystkim czytelnikom i gościom biblioteki dziękujemy za wspólną zabawę.

w koszyczku wielkanocnym kartki z pytaniami dotyczącymi zwyczajów i tradycji wielkanocnych w różnych regionach Polski; po bokach koszyczka książki o Wielkanocy i książki-nagrody za udzielenie poprawnej odpowiedzi