Prelekcja dr Beaty Michalec pt. „Był taki wrzesień”

W ramach uroczystych obchodów 84. rocznicy nalotu dywanowego na Bródno 10 września 2023 r. dr Beata Michalec wygłosiła przed Domem Kultury Świt prelekcję pt. „Był taki wrzesień”.

Prelekcja odbyła się po złożeniu wiązanek pod tablicą pamiątkową, poświęconą kolejarzom węzła Polskich Kolei Państwowych Warszawa-Praga przy ul. P. Wysockiego 11 (Dom Kultury Świt).

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.