Płatność online za nieterminowy zwrot

„Tylko gotówka” – te słowa w Bibliotece Publicznej na Targówku są już tylko wspomnieniem!

Jeśli zdarzy się Wam przekroczyć termin zwrotu wypożyczonych pozycji, będziecie mogli dokonać płatności online, przelewając kwotę za pośrednictwem systemu PayU. Opcja jest dostępna po zalogowaniu się na konto czytelnika w katalogu internetowym (zakładka „Twój profil”).

Akceptowane typy płatności: BLIK, przelew bankowy, Płacę z Alior Bankiem, Alior Bank, Google Pay, BNP Paribas, Płać z BOŚ, Banki Spółdzielcze, Karta płatnicza, Płać z ING, Płacę z VeloBank, ING Bank Śląski, Płacę z Inteligo, Apple Pay, Crédit Agricole e-przelew, mTransfer, Masterpass, mBank, Nest Bank, Pekao24Przelew, PEKAO SA, Płacę z iPKO, Plus Bank, Przelew z Bank Nowy S.A., Visa Checkout, Przelew24, Przelew z CitiHandlowy, Płacę z Millennium, Santander.

Zrealizowane opłaty są widoczne w zakładce „Rozliczenia”.

PayU pobiera od każdej transakcji opłatę w wysokości 1,5% wartości transakcji. Opłata doliczana jest do kwoty transakcji.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej informacji o zasadach regulowania opłat.

zrzut ekranu po zalogowaniu się na konto czytelnika; strzałka pokazuje, gdzie jest guzik PayU - zapłać online