Głosujcie w Budżecie Obywatelskim na Targówku!

Od Waszych głosów zależy, które projekty zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jak się zmieni Targówek? Jakie wydarzenia zostaną zorganizowane? Zadecydujcie o przyszłości naszej dzielnicy!

Głosowanie trwa od 15 do 30 czerwca 2024 r.

Jak zagłosować?

Aby zagłosować przez internet, wejdź na stronę internetową https://bo.um.warszawa.pl , kliknij „zagłosuj”, a następnie wybierz max. 15 projektów dzielnicowych i 10 projektów ogólnomiejskich.

Aby zagłosować przy użyciu formularza papierowego, wydrukuj kartę do głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego w m.st. Warszawie na rok 2025. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania karty samodzielnie, możesz otrzymać ją w Urzędzie Dzielnicy Targówek (ul. Kondratowicza 20). Przyjdź do Urzędu Dzielnicy z dokumentem tożsamości i oddaj wypełnioną kartę w punkcie głosowania. Nie ma możliwości przyniesienia karty w imieniu innej osoby.

Pobierz kartę do głosowania na projekty dla Dzielnicy Targówek w ramach Budżetu Obywatelskiego w m.st. Warszawie na rok 2025

Pełna lista projektów na Targówku

Nie trzeba być zameldowanym w Warszawie – głosować może każdy, kto mieszka w Warszawie.

Nie trzeba być pełnoletnim. Osoby poniżej 13. roku życia muszą poprosić o zgodę rodzica lub opiekuna.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 16 lipca 2024 r.

plakat zachęcający do głosowania na projekty do budżetu obywatelskiego; głosowanie trwa do 30 czerwca

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.