Spotkanie autorskie z Aleksandrem Rogozińskim w W60


11 października Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 gościła Aleksandra Rogozińskiego, autora komedii kryminalnych. Literacki debiut pisarza miał miejsce wiosną 2015 roku. Wówczas ukazał się kryminał „Ukochana z piekła rodem”, który od razu stał się bestsellerem i zdobył uznanie czytelników.

Od pierwszych chwil spotkania autor zdobył sympatię publiczności. Z talentem dziennikarskim i poczuciem humoru opowiedział czytelnikom o kulisach powstania powieści, o pracy redakcyjnych, o swoich pasjach, marzeniach i podróżach. Spotkanie przebiegało w luźnym, wesołym stylu. Alek Rogoziński zasypywał publiczność zabawnymi anegdotami z życia oraz chętnie odpowiadał na pytania. Była anegdotka o pobycie autora na Korfu, czy wywiadzie z pewną znaną, polską piosenkarką oraz wiele wtrąceń związanych z genezą kryminałów.

Spotkanie dostarczyło pozytywnych emocji i dużej dawki humoru. Czekamy na kolejną powieść i kolejne spotkanie autorskie.

 

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.