Spotkanie autorskie z Aleksandrem Rogozińskim w W60


11 października Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 gościła Aleksandra Rogozińskiego, autora komedii kryminalnych. Literacki debiut pisarza miał miejsce wiosną 2015 roku. Wówczas ukazał się kryminał „Ukochana z piekła rodem”, który od razu stał się bestsellerem i zdobył uznanie czytelników.

Od pierwszych chwil spotkania autor zdobył sympatię publiczności. Z talentem dziennikarskim i poczuciem humoru opowiedział czytelnikom o kulisach powstania powieści, o pracy redakcyjnych, o swoich pasjach, marzeniach i podróżach. Spotkanie przebiegało w luźnym, wesołym stylu. Alek Rogoziński zasypywał publiczność zabawnymi anegdotami z życia oraz chętnie odpowiadał na pytania. Była anegdotka o pobycie autora na Korfu, czy wywiadzie z pewną znaną, polską piosenkarką oraz wiele wtrąceń związanych z genezą kryminałów.

Spotkanie dostarczyło pozytywnych emocji i dużej dawki humoru. Czekamy na kolejną powieść i kolejne spotkanie autorskie.

 

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!