Spotkania w „Klubie Bajeczka” w BD65

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza najmłodszych czytelników (od 4 do 7 lat) na spotkania w „Klubie Bajeczka” w pierwszą środę miesiąca w godz. 15.00–16.00 w Bibliotece dla dzieci i Młodzieży nr 65.

Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie i ciekawe opowiastki. W czasie spotkania wykonujemy także prace plastyczne.

Serdecznie zapraszamy!

na plakacie uśmiechnięci chłopiec i dziewczynka wśród książek, obok nich globus, luneta, przybory do pisania