Spotkania podsumowujące edycję budżetu obywatelskiego

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu podsumowującym tę edycję budżetu obywatelskiego. Swoimi uwagami i pomysłami na usprawnienia możecie się podzielić podczas:
– spotkania online: 17 lipca (poniedziałek) o godz. 18:00 na platformie ZOOM,
– spotkania stacjonarne: 20 lipca (czwartek) o godzinie 18:00 w ZODIAK-u, Warszawskim Pawilonie Architektury (Pasaż S. Wiecheckiego „Wiecha” 4).

Zapisy na wybrane spotkanie: bo@um.warszawa.pl (ze wskazaniem terminu spotkania)

Każde ze spotkań potrwa ok. 2 godzin. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

trzy kwadratowe kostki z buźkami: smutną, neutralną i uśmiechniętą; uśmiechnięta jest trzymana w dłoni; napis podsumowanie, porozmawiajmy o tej edycji budżetu obywatelskiego

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.