Jakie nowe Studium dla Warszawy? Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla Targówka


Materiały informacyjne dotyczące konsultacji Nowego Studium dla Warszawy

Przedstawiamy do konsultacji społecznych projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta stołecznego Warszawy. To wizja dla całego miasta. Określi, gdzie budować mieszkania, jak łączyć je z miejscami pracy i rekreacji, gdzie sadzić zieleń i jak rozwijać komunikację. Tworząc nową konstytucję przestrzenną Warszawy, już dwukrotnie rozmawialiśmy z mieszkańcami. Zbieraliśmy wnioski do projektu Studium i opinie do jego założeń. Teraz czas na dyskusję o projekcie.

Nowe Studium wpłynie na przyszłość Targówka. Chcesz poznać wizję dla Twojej dzielnicy, porozmawiać o projekcie z jego autorami? Masz pytania?

Porozmawiajmy na spotkaniu informacyjnym online dla Targówka – 2 czerwca (piątek) o 18:

  • na YouTube – możesz oglądać spotkanie i dyskutować na czacie
  • na platformie ZOOM – możesz zabrać głos w dyskusji z fonią i wizją. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, napisz na targowekspotkanie@um.warszawa.pl Link do spotkania oraz instrukcję prześlemy Ci w mailu zwrotnym.

Sprawdź wcześniej, jak działa ZOOM, zrób test na https://zoom.us/test, żeby nic Cię nie zaskoczyło i żeby uczestnictwo w spotkaniu przebiegało bez żadnych niespodzianek.

Spotkanie ma charakter informacyjny. W czasie jego trwania nie będzie można składać uwag formalnych.

Spotkanie informacyjne to wstęp do konsultacji. Film ze spotkania będzie dostępny przez cały okres ich trwania.

Więcej informacji o konsultacjach Studium

na zdjęciu Targówek z lotu ptaka, hasło Coraz lepszy Targówek dzięki Twoim opiniom, Jakie nowe studium dla Warszawy, spotkanie informacyjne online dla dzielnicy: 2 czerwca (piątek) o 18