Piknik „Zakończenie lata” w parku Bródnowskim

Wiemy, że kochacie czytać książki, ale żeby aż tak? 😍 Jesteście cudowni!

3 września 2023 r. w trakcie pikniku „Zakończenie lata” w parku Bródnowskim nasza oferta książek za przysłowiowy grosik cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem, że… dowieźliśmy jeszcze kilka wielkich skrzynek wypełnionych literaturą dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Wszystko znikało w ekspresowym tempie. Miód na serce!

Na następną imprezę plenerową weźmiemy chyba milion książek (co najmniej!) Może wystarczy… 😀

Warsztaty decoupage też przeżywały oblężenie. Powstało mnóstwo przepięknych zakładek do książek i podkładek pod kubki. Ponadto wielu emocji dostarczył kącik z grami planszowymi i towarzyskimi.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas w blasku letniego słońca!

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.