„Literatura hiszpańska” – spotkanie DKK w W64

Podczas czerwcowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 rozmawialiśmy na temat literatury hiszpańskiej.

Tym razem wielowątkowe powieści znanych i cenionych hiszpańskich autorów pozwoliły naszym Klubowiczom przenieść się w tajemniczy świat dzieł sztuki, czasy potyczek kampanii napoleońskiej czy odbyć rejs luksusowym transatlantykiem.

Wśród omówionych podczas spotkania tytułów znalazły się:

Dziękujemy za udział w spotkaniu DKK.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne, które odbędzie się po przerwie wakacyjnej 7 września (środa) 2022 roku, godz. 17.30.

Tematem wrześniowego spotkania będzie książka Szczepana Twardocha pt. „Król”.

Spotkania DKK moderuje Pani Justyna Żebrowska – polonistka, wydawczyni, redaktorka i korektorka, pasjonatka książek.

Życzymy udanych wakacji i dobrego odpoczynku.

książki na stoliku będące tematem dysusji; w tle regały z książkami i fotele

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.