„Interesująca biografia, jaką ostatnio czytałam(-em)” – spotkanie DKK w W64

Po wakacyjnej przerwie ponownie zaprosiliśmy Państwa do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem rozmawialiśmy o książkach biograficznych.

Wśród omawianych przez Klubowiczów tytułów znalazły się m.in.:

Dziękujemy za udział w spotkaniu DKK. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne, które odbędzie się już za miesiąc 4 października 2023 roku (środa), godz. 17.30.

Temat październikowego spotkania: „Odłożone na później” – klasyka literatury, której do tej pory nie przeczytaliśmy.

Spotkania DKK moderuje Pani Justyna Żebrowska – polonistka, wydawczyni, redaktorka i korektorka, pasjonatka książek.

na stoliku stoją książki omawiane podczas spotkania dyskusyjnego klubu książki

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.