„Dobry kryminał, który polecam” – spotkanie DKK w W64

Tematem kwietniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 były książki sensacyjne i kryminalne autorstwa poczytnych pisarzy.

Kryminał to jedna z najpopularniejszych kategorii literackich, chętnie czytana przez osoby spragnione sensacyjnych wrażeń, poszukujących w literaturze dreszczyku emocji.

Prezentowane przez Klubowiczów książki charakteryzowała wartka akcja oraz bohaterowie o mocnych charakterach, próbujący rozwikłać kryminalne zagadki.

Wśród omówionych podczas spotkania lektur znalazły się:

Dziękujemy za udział w spotkaniu DKK. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne, które odbędzie się 11 maja (środa) 2022 roku, godz. 17.30.

Temat majowego spotkania to „Fenomen kryminałów skandynawskich”.

Spotkania DKK moderuje Pani Justyna Żebrowska – polonistka, wydawczyni, redaktorka i korektorka, pasjonatka książek.

na stoliku stoją książki omawiane podczas kwietniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, wymienione w treści wpisu

Awaria linii telefonicznej w BD12 i W64
W związku z awarią linii telefonicznej w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 oraz Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (obie placówki przy ul. Radzymińskiej 121) prosimy o ew. kontakt mailowy: bd12@multibiblioteka.waw.pl, w64@multibiblioteka.waw.pl.