„Czas niewolników” Józefa Białka – spotkanie DKK w W64


Podczas grudniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 rozmawialiśmy na temat książki Józefa Białka pt. „Czas niewolników”.

Autor w „Czasie niewolników” ukazuje świat finansów oraz mechanizmy, jakie nim rządzą. Brak rzetelnej informacji i manipulacje, jakich dopuszczają się instytucje finansowe niejednokrotnie stają się przyczyną ludzkich tragedii.

Dla klubowiczek książka była punktem wyjścia do rozmowy o polityce i różnorodne tematy społeczne.

Dziękujemy za udział w spotkaniu DKK.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne, które odbędzie się już za miesiąc 11 stycznia (środa) 2023 roku, godz. 17.30.

Tematem styczniowego spotkania będą książki polecane przez Klubowiczów.

Spotkania DKK moderuje Pani Justyna Żebrowska – polonistka, wydawczyni, redaktorka i korektorka, pasjonatka książek.

książka omawiana na spotkaniu

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka nr 53 oraz Wypożyczalnia nr 2 mieszczące się przy ul. Bazyliańskiej 6 zostaną tymczasowo zamknięte 11 grudnia 2023 r. od godz. 16.00 z powodu awarii ogrzewania. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za wyrozumiałość. Ponadto 11 grudnia 2023 r. Biblioteka nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!