„Ciekawa książka – ostatnio przeczytana i polecana” – spotkanie DKK w W64

Podczas lutowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121 uczestnicy prezentowali książki ostatnio przeczytane i polecane.

Wśród lektur omawianych przez Klubowiczów znalazły się:

Dziękujemy za udział w spotkaniu DKK. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne, które odbędzie się już za miesiąc 16 marca (środa) 2022 roku, godz. 17.30.

Temat marcowego spotkania to „Przedwojenne polskie Kresy”.

Spotkania DKK moderuje Pani Justyna Żebrowska – polonistka, wydawczyni, redaktorka i korektorka, pasjonatka książek.

na bibliotecznym stoliku są książki omawiane poczas spotkania i kubek; obok fotele, w tle regały biblioteczne