„Żółw Galapagos”. Jak zostać lalkowym czarodziejem – warsztaty (odcinek 13)

„Jak zostać lalkowym czarodziejem” to cykl warsztatów teatru lalkowego, prowadzonych przez Beatę Podgórską, która zdradzi wiele tajemnic animowania pacynek i tworzenia domowych lub szkolnych przedstawień. Każdy odcinek składa się z dwóch części: krótkiej scenki z udziałem pacynki oraz warsztatu, w którym animatorka przy udziale lalki będzie demonstrować omawiane zagadnienia. W każdym warsztacie wystąpi inna pacynka.

W trzynastym warsztacie poznacie niezwykłego żółwia Gapcia, który spełnił największe marzenie życia, mimo wielu przeciwności. Ostatni warsztat będzie zachętą do podejmowania wyzwań i odwagi w realizacji najdziwniejszych marzeń. Dowiecie się jakie talenty możecie odkryć w sobie robiąc własne domowe przedstawienia.