„Zakochany Święty Mikołaj” – Czytankowo dla dorosłych

W ferworze przygotowań do wieczerzy wigilijnej proponujemy Państwu kilkuminutową przerwę z… literaturą. Oto „Zakochany Święty Mikołaj” – zbiór siedmiu historii o miłości napisanych przez siedmiu znanych i lubianych polskich autorów. Zachęcamy do wysłuchania fragmentu opowieści Agnieszki Jeż pt. „Czerwony samolot” (Wydawnictwo Filia).

Aby sprawdzić dostępność książki „Zakochany Święty Mikołaj” w katalogu online biblioteki – kliknij tutaj.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.