Wiersze Zbigniewa Herberta, czyli literackie łamanie głowy dla dorosłych

Zapraszamy do rozwiązania krzyżówki przygotowanej na podstawie twórczości Zbigniewa Herberta.

Życzymy powodzenia.

krzyżówka; w tle pióro i kartka zapisana kaligraficznym stylem

Aby przejść do krzyżówki na podstawie twórczości Zbigniewa Herberta – kliknij tutaj.

Pobierz krzyżówkę dotyczącą twórczości Zbigniewa Herberta do wydruku.

Jeśli chcesz zapoznać się z twórczością Zbigniewa Herberta, zapraszamy do naszych placówek.

Sprawdź w katalogu online dostępność utworów Zbigniewa Herberta

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.