Warszawskie parki – wirtualna wystawa


Wakacje to czas odpoczynku od szkoły i nauki. To również czas wyjazdów poza miasto, aby odetchnąć świeżym powietrzem, nacieszyć oczy zielenią łąk i lasów oraz różnymi kolorami kwiatów. W Warszawie zapewne ciężko o świeże powietrze, ale… jest tu wiele terenów zielonych – nie tylko parki, lecz również lasy i rezerwaty przyrody są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Na wirtualnej wystawie prezentujemy najciekawsze parki w Warszawie, w których możemy się zarówno zrelaksować na łonie natury, jak i potraktować je jako miejsca pełne ciekawostek i historii. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, która być może okaże się inspiracją do wakacyjnych wycieczek.

Wirtualna wystawa została przygotowana przez Wypożyczalnię nr 130 o profilu pedagogicznym w ramach akcji „Lato w Mieście”.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć wirtualną wystawę.

wirtualna sala, na ścianach zdjęcia parków wymienionych w tym wpisie

Spis parków zamieszczonych na wystawie:

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.