Warszawskie parki – wirtualna wystawa


Wakacje to czas odpoczynku od szkoły i nauki. To również czas wyjazdów poza miasto, aby odetchnąć świeżym powietrzem, nacieszyć oczy zielenią łąk i lasów oraz różnymi kolorami kwiatów. W Warszawie zapewne ciężko o świeże powietrze, ale… jest tu wiele terenów zielonych – nie tylko parki, lecz również lasy i rezerwaty przyrody są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Na wirtualnej wystawie prezentujemy najciekawsze parki w Warszawie, w których możemy się zarówno zrelaksować na łonie natury, jak i potraktować je jako miejsca pełne ciekawostek i historii. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, która być może okaże się inspiracją do wakacyjnych wycieczek.

Wirtualna wystawa została przygotowana przez Wypożyczalnię nr 130 o profilu pedagogicznym w ramach akcji „Lato w Mieście”.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć wirtualną wystawę.

wirtualna sala, na ścianach zdjęcia parków wymienionych w tym wpisie

Spis parków zamieszczonych na wystawie:

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!