„Tworzenie kreatywnych jadłospisów” – spotkanie on-line z Moniką Kurdej


23 września 2020 r. Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zorganizowała spotkanie online z Moniką Kurdej – terapeutą otyłości, psychodietetykiem, edukatorką żywieniową, coachem, trenerem oddechu i kobiecej złości, terapeutą par; prowadzącą własną praktykę (www.zasmakujwzyciu.pl), w której pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom dobrze wyglądać i wspaniale się czuć.

Spotkania przez Nią prowadzone pełne są realnych przykładów i autorskich, nietypowych rozwiązań, a przy tym przepełnione są humorem i lekkością. Jeśli masz dość spotkań on-line, bo „gadające głowy” nie są w stanie zatrzymać Twojej uwagi – poznaj Monikę Kurdej.

Spotkanie przeznaczone było dla osób, które wierzą w domowe posiłki, ale brakuje im czasu i energii, aby dobrze zarządzać swoim gospodarstwem domowym. Często po otwarciu lodówki orientują się, że nie wiedzą, co mogą przygotować ze znajdujących się w niej produktów i przy tym bywają tak głodne, że zjadłyby konia z kopytami. W efekcie jedzą byle jak – byle dużo.

Spotkaniem chcemy zachęcić uczestników do przyjrzenia się swoim postawom względem jedzenia i omówić kilka ważnych aspektów związanych z przygotowywaniem jadłospisów dla siebie i bliskich. Prowadząca będzie zachęcać do kreatywnego podejścia oraz do wyrwania się z mocy schematów. Śniadanie na kolację? Dlaczego nie! Obiad na zimno? I co mi zrobisz?!

Ze spotkania będą zadowolone osoby, które:

– gotują w domu i chcą to robić lepiej, szybciej, pomysłowo,

– buntują się przeciwko stereotypom i naprawdę nie chcą gotować – ale muszą,

– chcą wiedzieć, jak skomponować każdy posiłek, żeby był dość zbilansowany – szukają prostoty i tylko brakuje im fundamentów, aby poczuć się pewnie w kuchni.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.