Spotkanie online z Agnieszką Kazałą i… Czarownicą Magdą

Czy można uratować świat? Chyba nie cały. Ale jakiś mały jego kawałeczek – owszem. I to nie za pomocą czarów, ale dobrym sercem. Czarownica Magda jest tego przykładem i jest jedyna w swoim rodzaju.

O „Czarownicy Magdzie” i nie tyko dowiecie się Państwo podczas spotkania online z Agnieszką Kazałą – autorką książek dla dzieci i ilustratorką, która uwielbia muzykę i literaturę. Jako dziecko rysowała na chodnikach, potem na sztalugach, a teraz także w programie komputerowym. Zachwyca się przyrodą i wciąż odkrywa swoje miasto – Warszawę, a najpiękniejsze jego zakątki uwiecznia na zdjęciach.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Sprawdź w katalogu online dostępność książki Agnieszki Kazały pt. „Czarownica Magda”.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.