Spotkanie autorskie z Anną M. Brengos w W37

Z okazji premiery najnowszej książki autorki Anny M. Brengos pt. „Noc prawdy” Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 w dniu 5.11.2021 zorganizowała spotkanie autorskie.

Podczas wizyty Pani Anna zaprezentowała czytelnikom najnowsze publikacje, przeczytała fragmenty powieści, opowiedziała o sobie i swojej pracy oraz zauroczyła nas anegdotami i fantastycznym poczuciem humoru.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Annie M. Brengos za przybycie oraz naszym wiernym czytelnikom i przyjaciołom autorki za odwiedzenie Biblioteki w tym dniu.

Zapraszamy na kolejne spotkania!

W naszej Wypożyczalni można zapoznać się z twórczością pisarki. Jej wcześniejsze książki pt. „Prażeńka”, „Matką już byłam” czy „ Sami sobie nigdy” znajdują się w naszym katalogu.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić w katalogu online dostępność książek Pani Anny M. Brengos.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.