Spacerkiem po Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 (ul. Rembielińska 6a)

Biblioteczna maskotka zaprasza na wspaniały spacer po Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 przy ul. Rembielińskiej 6a. Obejrzyjcie film, a potem… Przyjdźcie do nas, żeby wypożyczyć książki, które niecierpliwie na Was czekają! Dzięki nim wyruszycie w wiele fantastycznych podróży do krainy wyobraźni, a także pogłębicie wiedzę i po prostu będziecie się świetnie bawić.

Film zapoczątkowuje cykl spacerów po placówkach Biblioteki Publicznej na Targówku.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.