„Słowa i słówka w łamigłówkach”. „Rozrywki umysłowe, czyli słowem w głowę” – odcinek 1

Zapraszamy na pierwszy odcinek cyklu „Rozrywki umysłowe, czyli słowem w głowę”.

Poznajcie Babcię Teodozję – gospodynię programu, a także pierwszego zaproszonego gościa – pisarza i szaradzistę Marka Samselskiego. Dowiecie się, jakie tematy zostaną poruszone podczas 15 spotkań publikowanych na stronie Biblioteki Publicznej na Targówku i na Facebooku od maja do listopada 2021 r.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.