Poznajcie Sycylię – odcinek 2. Wulkan Etna: wejście, erupcje

Jak wygląda szlak na wulkan Etna? Jakie są skutki erupcji? Jakie mitologiczne moce kryją się pod wulkanem? Zapraszamy na kolejny odcinek w ramach Lata w Mieście w Bibliotece Online!

Kliknij tutaj, żeby sprawdzić w katalogu online dostępność książek o Sycylii.

Zobacz pozostałe odcinki z cyklu „Poznajcie Sycylię”:
Poznajcie Sycylię – odcinek 1. Wiedza w pigułce
Poznajcie Sycylię – odcinek 3. Ucho Dionizosa i inne miejsca warte odwiedzenia
Poznajcie Sycylię – odcinek 4. Buon giorno! Arancini, per favore. Co warto zjeść?

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.