Poznajcie Reunion – wulkany, wodospady, plantacje

Do tego rejonu Francji leci się ponad 13 godzin! W ramach Lata w Mieście w Bibliotece Online zapraszamy na wirtualną wyprawę na położoną na Oceanie Indyjskim wyspę Reunion – departament zamorski ojczyzny twórcy postaci Asteriksa i Mikołajka.

Sprawdź w katalogu online dostępność książek o Reunion

Zobacz również nasze poprzednie podróże online:

Poznajcie Galapagos

Poznajcie Grenlandię

Poznajcie Islandię

Poznajcie Sycylię

Poznajcie Japonię

Poznajcie Laponię

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.