„Paź i Królewna” – Bajki w teatrzyku Kamishibai

Bohaterowie dzisiejszej bajki bardzo się lubią. Paź zakochany jest w Królewnie i śpiewa dla niej piosenki. Pewnego dnia Królewna opuszcza swój pałac i udaje się sama na spacer…

O tym, co wydarzyło się dalej, dowiecie się, oglądając i wysłuchując bajkę. Zapraszamy!

Publikacja jest dostępna do pobrania na stronie Biblioteki.

Bajka ta powstała w ramach projektu „Z teatrzykiem Kamishibai przez pokolenia”, który był realizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z klubem osiedlowym Nasz Klub RSM Praga Osiedle „Generalska” oraz Wydawnictwem Literackim Białe Pióro, z Funduszu Animacji Kultury 2018.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.