„Ostatnie życzenie” Andrzeja Sapkowskiego, czyli literackie łamanie głowy dla dorosłych

Zapraszamy do rozwiązania krzyżówki przygotowanej na podstawie książki Andrzeja Sapkowskiego pt. „Ostatnie życzenie”.

Życzymy dobrej zabawy!

krzyżówka; w tle grafika przedstawiająca otwartą książkę, z której wyrastają zamek, skały i zieleń, wokół książki niebo o zmierzchu, lecący orzeł, drzewo

Aby przejść do krzyżówki „Ostatnie życzenie” – kliknij tutaj.

Jeśli chcesz przeczytać książkę „Ostatnie życzenie” Andrzeja Sapkowskiego, zapraszamy do naszych placówek.

Pobierz krzyżówkę „Ostatnie życzenie” do wydruku.

Sprawdź w katalogu online dostępność książki Andrzeja Sapkowskiego pt. „Ostatnie życzenie”.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.