„O tym i owym – Targówek nieoczekiwany” – spotkanie online z Krzysztofem Gajdą

Czternasty odcinek „Targówka Nieoczekiwanego online” oprócz podsumowania cyklu opowiada też o jego autorze i działaniach organizacji pozarządowej, w której pracuje. Możemy się z niego dowiedzieć o wyzwaniach stojących przed autorami spacerów po Targówku, o zaletach i słabych punktach edukacji zdalnej, dlaczego powinniśmy posiadać wiedzę o miejscu, w którym żyjemy… Jeśli ktoś oglądał poprzednie odcinki cyklu, z pewnością będzie chciał zapoznać się i z tym – ten, kto ich nie widział, być może po obejrzeniu tego materiału zechce się do nich cofnąć. O tym i owym – Targówek potrafi być nieoczekiwany.

„Targówek Nieoczekiwany online” jest programem stanowiącym kontynuację działań prowadzonych od kilku lat na terenie dzielnicy przez Stowarzyszenie Kolejka Marecka. W roku bieżącym spacery mieć będą postać krótkich filmów, przybliżających fascynującą przestrzeń naszej dzielnicy. Cykl składa się z czternastu odcinków, o najciekawszych miejscach Targówka opowiadać będzie Krzysztof Gajda.

Realizacja projektu możliwa jest dzięki wsparciu programu Mobilni w Kulturze, finansowanego ze środków m.st. Warszawy oraz współpracy autora z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy i Stowarzyszeniem Kolejka Marecka.