Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – styczeń 2022

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 12.

Dzisiaj polecamy:

Maria Isabel Sanchez Vegara: „Mali WIELCY. Stephen Hawking” (Wydawnictwo Smart Books)

Maja Lunde: „Strażniczka Słońca” (Wydawnictwo Literackie)

Aija Mayrock: „Przemoc. Podręcznik przetrwania dla nastolatków” (Wydawnictwo Mamania)

Justyna Suchecka: „Young power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat” (Społeczny Instytut Wydawniczy Znak)

Małgorzata Warda: „Tropy. Dziewczyna z gór” (Wydawnictwo Prószyński Media)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.