Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – październik 2020

Zapraszamy na krótki przegląd nowości literackich dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 12.

Dzisiaj polecamy:

Thom Rooke: „Jak podróżują wirusy, bakterie, zarazki” (Wydawnictwo Amber),

Urszula Kamińska, Aleksandra Jastrzębowska-Jasińska: „Jama gębowa ćwiczy słowa. Wiersze logopedyczne dla dzieci” (Wydawnictwo GREG),

Frida Nilsson: „Hedwiga i lato ze Sznyclem” (Wydawnictwo Dwie Siostry),

Ewa Nowak: „Elwirka na śnieżnej pustyni” (Wydawnictwo Harperkids),

Agata Tuszyńska, Iwona Chmielewska: „Mama zawsze wraca” (Wydawnictwo Dwie Siostry).

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.