Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – marzec 2022

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 40.

Dzisiaj polecamy:

Polscy pisarze dzieciom: „Na psa urok! Opowiadania o psach” (Wydawnictwo Literatura)

Katarzyna Miller: „Radość”, „Wstyd” – z serii „Moc uczuć” (Wydawnictwo Dwukropek)

Joanna Krzyżanek: „Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka” (Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej)

Joanna Krzyżanek: „Pieski Tereski. Czytam sylabami” (Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej)

Joanna Krzyżanek: „Kotki Dorotki. Czytam uważnie” (Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej)

Joanna Krzyżanek: „Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne” (Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.