Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – listopad 2021

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 53.

Dzisiaj polecamy:

Katy Hudson: „Panna Śpieszka i Pan Leniwiec” (Wydawnictwo Amber)

Zofia Staniszewska: „Zagadka stacji kosmicznej” (Wydawnictwo Debit)

Roberta Marasco: „Czerwone chustki” (Wydawnictwo Dwukropek)

Marah Woolf: „Siostra księżyca” (Wydawnictwo Jaguar)

Kiran Millwood Hargrave: „Nieśmiertelne” (Wydawnictwo Books4YA)

Rebecca F. Kuang: „Wojna makowa” (Wydawnictwo Fabryka Słów)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.