Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – lipiec 2021

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 52.

Dzisiaj polecamy:

Geraldine Collet: „Kto uratuje wiewióra!” (Wydawnictwo Esteri)

Justyna Bednarek: „Warzywa z podróży” (Wydawnictwo Zielona Sowa)

Anna Onichimowska: „Wędrówka” (Wydawnictwo Literatura)

Anna Olej-Kobus: „Polska naj… Księga miejsc wyjątkowych” (Wydawnictwo Dwukropek)

Maciej Dudziak: „Tomek na Alasce” (Wydawnictwo MUZA S.A.)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.