Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – kwiecień 2023

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 12.

W kwietniu polecamy:

Barbara Kosmowska: „Obronić królową” (Wydawnictwo Nasza Księgarnia)
Eva Susso, Anna Hoglund: „Wszyscy pytają dlaczego” (Wydawnictwo Zakamarki)
Giles Andreae, Guy Parker-Rees: „Słonik, który polubił być sobą” (Wydawnictwo Amberek)
Jennifer Cook O’Toole: „Sekretna księga Asperdzieciaka” (Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego)
Dagmara Sen: „Mam pomysł!” (Wydawnictwo Buka)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.