Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – czerwiec 2023

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 53.

W czerwcu polecamy:

Dashka Slater: „Mój rower” (Wydawnictwo Wilga)
Mini Grey: „Najwspanialsze widowisko świata” (Wydawnictwo Kropka)
Patryk Pufelski: „To jest Maks” (Wydawnictwo Dwie Siostry)
Andrew Norriss: „Mike” (Wydawnictwo Widnokrąg)
Amelie Wen Zhao: „Karmazynowe rządy. Dziedzictwo krwi” (tom 3) (Wydawnictwo Rebis)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.