Nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – czerwiec 2022

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, przygotowany przez Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 12.

Dzisiaj polecamy:

Stephanie Baudet (adaptacja): „The Sherlock Holmes children’s collection” (Wydawnictwo Sweet Cherry Publishing)

Książki w języku ukraińskim, m.in. Anita Głowińska: „Kicâ-Micâ kaže: „Dobrij den`!” (Wydawnictwo Media Rodzina), Irina Sonečko :„Take velike slonenâ” (Wydawnictwo Ranok), Eva Solska: „Košenâ i sonečko” (Wydawnictwo Ranok)

Boguś Janiszewski: „O, Choroba” (Wydawnictwo Agora dla dzieci)

Alicja Kalinowska: „Kastor. Pies ze schroniska” (Wydawnictwo Nowa Baśń)

Katarzyna Ryrych: „Wyspa mojej siostry” (Wydawnictwo Literatura)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.