Nowości wydawnicze dla dorosłych – styczeń 2023

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dorosłych, przygotowany przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 98.

Dzisiaj polecamy:

Natalia Żaczek, Jakub Radomski: „Za punktem K. Rozmowy nie tylko o tym, co widać na skoczni” (Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska)
Aleksander Kaczorowski: „Czechy. To nevymyslíš” (Wydawnictwo Muza)
Alżbeta Bublanova: „Im przeznaczone” (Wydawnictwo Moc Media)
Adrian Bednarek, Max Czornyj, Marcel Moss i inni: „Zbrodnia i kara” (Wydawnictwo Filia)
Marek Stelar: „Skrucha” (Wydawnictwo Filia)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.