Nowości wydawnicze dla dorosłych – maj 2021

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dorosłych, przygotowany przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 2.

Dzisiaj polecamy:

Muna Shehadi: „Bolesne sekrety” (Wydawnictwo Sonia Draga),

Magdalena Kawka: „Lwowska odyseja” (T.1: „Pora westchnień, pora burz”) (Wydawnictwo Prószyński i S-ka),

Alice Feeney: „Zabójcza przyjaźń” (Wydawnictwo W.A.B.),

Allie Reynolds: „Rozgrywka” (Wydawnictwo Albatros),

Diane Setterfield: „Trzynasta opowieść” (Wydawnictwo Albatros),

Katarzyna Tubylewicz: „Samotny jak Szwed?” (Wydawnictwo Wielka Litera).

Kliknij tutaj, żeby sprawdzić dostępność książek w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.