Nowości wydawnicze dla dorosłych – listopad 2021

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dorosłych, przygotowany przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 49.

Dzisiaj polecamy:

Dorota Majewska, Aleksandra Prykowska: Łączniczka „Zośki” (Wydawnictwo MUZA S.A. )

Agnieszka Cubała: „Warszawskie dzieci ’44” (Wydawnictwo Prószyński i S-Ka)

Jerzy Jastrzębski: „Bł. Stefan Wyszyński. Prymas do odkrycia” (Wydawnictwo Esprit )

Mario Escobar: „Bibliotekarka z Saint-Malo” (Wydawnictwo Kobiece)

Agata Przybyłek: „Mimo twoich kłamstw” (Wydawnictwo Czwarta Strona)

Kari Kampakis „Urodziłaś się, żeby latać” (Wydawnictwo W drodze)

Krzysztof Koziołek: „Biały pył. Piekło na K2” (Wydawnictwo Agora)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.