Nowości wydawnicze dla dorosłych – kwiecień 2023

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dorosłych, przygotowany przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 2.

Dzisiaj polecamy:

Jojo Moyes: „Muzyka nocy” (Wydawnictwo Znak)
Elżbieta Pytlarz: „Mezalians. Intrygi i namiętności” (tom 1) (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)
Weronika Tomala: „Contadina. W sieci kłamstw” (Wydawnictwo Pascal)
Dorota Milli: „Kobieta w deszczu” (Wydawnictwo Luna)
Kate Quinn: „Oko snajperki” (Wydawnictwo Mando)
Marcel Moss: „Niewinni” (Wydawnictwo Filia)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.