Nowości wydawnicze dla dorosłych – kwiecień 2022

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dorosłych, przygotowany przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 85.

Dzisiaj polecamy:

Per Henrik Stenstrom: „Z kim ja muszę pracować?!” (Wydawnictwo Wielka Litera)

Robin Cook: „Wirus” (Dom Wydawniczy Rebis)

Katarzyna Janus: „Dopóki będziemy kochać” (Wydawnictwo Filia)

Gabriela Gargaś: „Karma” (Wydawnictwo Literackie)

Kerry Fisher: „Kobieta, którą byłam” (Wydawnictwo Literackie)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.