Nowości wydawnicze dla dorosłych – czerwiec 2021

Zapraszamy na przegląd nowości wydawniczych dla dorosłych, przygotowany przez Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 85.

Dzisiaj polecamy:

Danuta Awolusi: „Nie mówiąc nikomu” (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)

Maria Ulatowska, Jacek Skowroński: „Co komu pisane” (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)

Sarah Pinborough: „Co kryją jej oczy” (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)

Jodi Picoult: „Księga dwóch dróg” (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)

Laila Shukri: „Uciekłam z arabskiego burdelu” (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)

Gillian McAllister: „W (Wydawnictwo Prószyński i S-ka)

Kliknij w powyższe tytuły książek, żeby sprawdzić ich dostępność w katalogu online Biblioteki.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.