Lu czyta wiersz Marii Konopnickiej pt. „Krasnoludki”

Czy krasnoludki istnieją? Gdzie mieszkają? Co jedzą? Odpowiedzi szukajcie w poniższym utworze!

W ramach akcji „Lu czyta na Targówku” w poniedziałki, środy i piątki o godz. 10.00 publikujemy filmiki, na których nasza biblioteczna pacynka Lu prezentuje wiersze ponadczasowych autorów.

Zachęcamy do poznawania twórczości Marii Konopnickiej.

Aby przejść do katalogu Biblioteki i sprawdzić dostępność utworów Marii Konopnickiej dla dzieci – kliknij tutaj.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.