Lu czyta fragment książki Wioletty Piaseckiej pt. „W poszukiwaniu szczęścia: baśniowa biografia Andersena”

Czy marzycie o sławie? Mały Hosi, czyli Hans Christian Andersen, też miał takie marzenie! Jak wyglądało jego dzieciństwo? Czy odnalazł w życiu szczęście? Posłuchajcie poniższego fragmentu książki. Zachęcamy do wypożyczenia tej pięknej baśniowej biografii pisarza z Odense.

W ramach wakacyjnej odsłony akcji „Lu czyta na Targówku” we wtorki o godz. 10.00 publikujemy filmiki, na których nasza biblioteczna pacynka Lu prezentuje utwory współczesnych polskich autorów.

Sprawdź w katalogu online dostępność książki Wioletty Piaseckiej pt „W poszukiwaniu szczęścia: baśniowa biografia Andersena”