Lu czyta fragment książki Wioletty Piaseckiej pt. „Tańczące czarownice”


„I żyli długo i szczęśliwie” – wszyscy znają te słowa, ale nie wszyscy wiedzą, jak je urzeczywistnić we własnym życiu. A wystarczy… Posłuchajcie fragmentu książki Wioletty Piaseckiej, by poznać sekret szczęśliwej długowieczności. Jeśli jesteście ciekawi, jaką przygodę przeżyje Weronika w krainie czarownic, wypożyczcie w naszej bibliotece książkę Wioletty Piaseckiej.

Inspiracją do napisania tej książki była historia małej odważnej dziewczynki. Weronika od dłuższego czasu zmaga się z chorobą. Szpital staje się jej drugim domem. Choć jest bardzo dzielna, w jej serduszku powoli rodzi się niepokój. Chciałaby biegać, bawić się jak inne dzieci. Pewnego wieczoru odwiedza ją tajemnicza postać i zabiera na wzgórze, na którym mieszkają tylko dobre czarownice. Dziewczynka jest nimi oczarowana. Zapomina o chorobie i pomaga im w trudnej, codziennej pracy, ale czy one potrafią pomóc jej?

W ramach wakacyjnej odsłony akcji „Lu czyta na Targówku” we wtorki o godz. 10.00 publikujemy filmiki, na których nasza biblioteczna pacynka Lu prezentuje utwory współczesnych polskich autorów.

Sprawdź w katalogu online dostępność książki Wioletty Piaseckiej pt. „Tańczące czarownice”