Lu czyta fragment książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel pt. „Siedmiu Wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii”


Magiczne pampersy, pluszowy rekin i książeczki takie prezenty dostała królewna z okazji urodzin. Ale potem… stało się coś strasznego!
Posłuchajcie fragmentu opowiadania pt. „O królewnie, która zasnęła”. Zachęcamy do wypożyczenia zawierającej ten utwór książki pt. „Siedmiu Wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii” w jednej z Placówek Biblioteki Publicznej na Targówku.

W ramach akcji „Lu czyta na Targówku” publikujemy filmiki, na których nasza biblioteczna pacynka Lu prezentuje utwory współczesnych polskich autorów.

Sprawdź w katalogu online dostępność książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel pt. „Siedmiu Wspaniałych i sześć innych, nie całkiem nieznanych historii”

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!